Toto je nejdražší telefon na světě

Mobilní telefony se už před lety staly nedílnou součástí bytí téměř každého člověka v moderní společnosti. Většina z nás si už snad ani nedokáže představit, že bychom prožili celý den bez toho, abychom svůj mobil využívali. Podle mnoha výzkumů velké množství lidí dokonce nevydrží celou noc nepřetržitě spát a probouzejí se jen proto, aby zkontrolovali svůj mobilní telefon. Z toho můžeme usoudit, že je lidé považují za opravdu významný prvek ve svém životě a tomu odpovídá i jejich výběr. Mnoho lidí si potrpí na to mít kvalitní mobilní telefon s nejmodernějším designem a množstvím zajímavých a užitečných funkcí. To ovšem i něco stojí, a tak lidé do takových nákupů běžně investují i desetitisíce korun. Co je to však proti ceně toho úplně nejdražšího telefonu na světě?

Pokud byste si chtěli dopřát maximální luxus a koupit si to nejlepší, co je na trhu k dispozici, musíte se připravit na opravdu vysoký účet. Cena nejdražšího mobilního telefonu na světě totiž dosahuje výše až astronomických 8 milionů amerických dolarů. Tento opravdu výjimečný telefon se jmenuje Diamond Rose iPhone 4 a jeho design navrhl popřední designér Stuart Hughes. Je vyroben kromě jiných vysoce kvalitních materiálů i z růžového zlata a je v něm vsazených 500 diamantů a taky dalších 53 diamantů, které spolu vytvářejí logo společnosti Apple. Díky těmto diamantům působí tento mobilní telefon ještě luxusnějším dojmem. Hlavní ovládání je vytvořeno z platiny a ve středu této ovládací části je pak umístěn skvostný růžový diamant.

Tento opravdu exkluzivní a luxusní kousek je určen pro lidi, kteří dokážou ocenit zejména jeho výjimečný design. Funkce tohoto telefonu jsou samozřejmě taky na velmi vysoké úrovni, však jeho astronomická cena je způsobena zejména neskutečnými designovými doplňky, které obsahuje. Už zmiňované diamanty a růžové zlato nabízejí majiteli originální a opravdu jedinečný estetický zážitek, který nenajde u žádného jiného telefonu.