Tohle byste si za nejvyšší výhru v online herním automatu (17 879 645 euro) mohli koupit

Představte si, že byste byli na místě výherce nejvyššího jackpotu v historii online herních automatů a najednou byste měli k dispozici neuvěřitelných 17 879 645 euro. Jak byste s takto vysokou sumou naložili? Rozhodli byste se všechny peníze investovat? Nebo byste celou částku utratili? Většina z nás si asi řekne, že v případě takovéto příležitosti by bylo vhodné alespoň část z těchto peněz uložit do banky, nebo rozumně investovat a za další část si dopřát věci či zážitky, které pro nás doteď existovali jen v kategorii snů.

Však co byste si mohli koupit, kdybyste se rozhodli celou tuto sumu utratit? Existuje mnoho způsobů, jak přijít o takové peníze. Mohli byste si například pořídit jedno z nejdražších aut na světě, Koenigsegg CCXR Trevita. Ne však pouze jedno, ale rovnou čtyři. Toto auto je nejdražším autem na světě, vyráběným pro jízdu po veřejných komunikacích. A proč je tak neskutečně drahé? Koenigsegg CCXR Trevita je auto, které je doslova pokryto diamanty. A ty nejsou vůbec levnou záležitostí. S takovýmto vozidlem by se vám pravděpodobně nestávalo, že byste každý den na silnici potkávali stejná auta, jako je právě to vaše. Za celou dobu se totiž vyrobili pouze tři kusy.

Pokud byste si chtěli za výhru koupit pořádné sídlo pro sebe a pro svoji rodinu, trh s nemovitostmi nabízí opravdu široký výběr. Jednou z možností může být třeba dům, který momentálně prodává Jennifer Lopez. Tato rozlehlá, přibližně 1 600 metrů čtverečních velká usedlost se nachází v Hidden Hills v Kalifornii a zpěvačka si ji pořídila v roce 2001. Dobrou zprávou je, že nemovitost stojí pouze přibližně 12 milionů euro, a tedy byste si mohli do své nové garáže koupit i výše zmiňovaný luxusní automobil.

Možností existuje nespočet a je na každého fantazii, jak by s takovou výhrou naložil. Je však jasné, že utratit všechny peníze není příliš rozumný nápad a v případě, že by se vám někdy v životě podařilo tak velké peníze vyhrát, je dobré myslet i na svou budoucnost a budoucnost své rodiny, poradit se s finančním odborníkem a část těchto prostředků investovat.