Pět drahých hodinek pro něj

Je všeobecně známým faktem, že většina žen si potrpí na svůj zevnějšek a tráví množství času při výběru oblečení, doplňků a taky při líčení. Však nejen ženy o sebe rády pečují, dnes můžeme pozorovat pořád víc a víc mužů, kterým na svém vzhledu začíná záležet mnohem víc, než tomu bylo třeba před deseti nebo dvaceti lety.

Jednou z věcí, na které si však muži potrpěli téměř vždy, jsou hodinky. Pro mnoho mužů jsou hodinky jenom módním doplňkem, ale existuje i hodně takových, kteří je považují za vyjádření svého statusu, a proto jsou do nich ochotni investovat nemalé finanční prostředky. Pokud si chce muž dopřát opravdu kvalitní a originální hodinky, zde nabízíme několik možností.

  • Van Cleef & Arpels Cadenas jsou špičkové hodinky z dílny Cadenas. Poprvé byly vyrobeny v roce 1935 a byly údajně inspirovány náhrdelníkem vévody z Windsoru. Jsou vyzdobeny diamanty a růžovým safírem.
  • Dalším zajímavým kouskem jsou Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Squelette, které se můžou pochlubit extra tenkou konstrukcí a ručně vyráběnou otevírací přední částí. Jejich číselník je tvořen safíry a tyto hodinky jsou opravdovým skvostem.
  • Greubel Forsey Black GMT jsou 43.5 mm hodinky tvořeny z titanu a karbonu, který je tvrdší než přirozený titan. Můžeme je označit za opravdovou vzácnost, jelikož z nich bylo na světě vyrobeno jenom pouhých 22 kusů.
  • Ralph Lauren Automotive Chronograph jsou dalším excelentním kouskem, který si určitě získá pozornost nejednoho muže. Byly inspirovány tvarem automobilu Bugatti 57SC Atlantic Coupe, který kdysi Ralph Lauren vlastnil. Tato nevšední inspirace pomohla vytvořit unikátní hodinky, které upoutají zejména svou originalitou.
  • Posledním zajímavým kouskem, který si představíme, jsou hodinky Montblanc Heritage Spirit Orbis Terrarum. Orbis Terrarum znamená v latině svět nebo Zem. Tyto hodinky zobrazují 24 časových zón a také 24 světových velkoměst, které do těchto zón patří. Číselník zobrazuje kontinenty a oceány tak, jak jsou vidět ze Severního pólu. Tyto hodinky jsou opravdu originální ukázkou spojení elegance a inovativnosti.