Největší jackpot vyplacený v online hracím automatu

Pro lidi, kteří z nějakého důvodu nemají rádi prostředí kasína, nebo nemají možnost přístupu do něj, no rádi hrají hazardní hry, existuje možnost využít služeb jednoho z množství online kasín. Tato varianta je využívána čím dál tím více lidmi a online kasína jsou mezi hazardními hráči pořád populárnější. Mnoho lidí online sázkám plně nedůvěřuje, ale řady těch, kteří tuto formu považují za přijatelnou a plnohodnotní náhradu kamenného kasína, se pořád rozšiřují. Můžete se totiž z pohodlí domova účastnit všemožných turnajů, hrát ruletu, nebo třeba zkusit štěstí a pokusit se vyhrát jackpot v některém z online herních automatů.

Výše výher v automatech v online kasínech můžou být taky hodně atraktivní. Nejvyšší jackpot v historii, který byl vyplacen za výhru v hracím automatu, dosáhl výše téměř 18 milionů euro. Štěstí se v tomto případě usmálo na britského vojáka Jona Heywooda, který si na svůj herní účet vložil 30 britských liber a do hry vsadil 25 pencí. Během sedmi minut se mladému veteránovi, který se jen nedlouho předtím vrátil z bojové mise v Afganistanu, podařilo svůj minimální vklad proměnit na neuvěřitelných 17 879 645,12 euro. Druhá nejvyšší výhra v historii má hodnotu jenom o něco málo nižší, 17 861 813 euro.

Jackpot ve hře Mega Moolah dlouhou dobu nepadl a postupně se navyšoval přibližně rok a půl, až se Jonovi podařilo jej vyhrát. Rozhodl se, že část ze své výhry věnuje na léčbu svého otce, který čekal na transplantaci srdce a plic. Další část věnoval jiným členům své rodiny, protože jak řekl, rodina a její štěstí je pro něj to nejdůležitější. Většina lidí by si zřejmě za takovouto sumu zabezpečila opravdu luxusní život plný drahých dovolených a jiných potěšení, ale Jon Heywood si podle vlastních slov udělal radost jenom jednou luxusní hračkou. Rozhodl se, že si ze své astronomické výhry koupí luxusní automobil Bentley Continental GT.