Největší jackpot v historii hracích automatů Las Vegas

Las Vegas je po celém světě známé jako město hazardu, kde se setkávají hráči z celého světa, aby se zabavili a využili jednu z obrovského množství možností hraní hazardních her. Toto město se stalo synonymem luxusu a bezstarostného životního stylu plného utrácení a nevázané zábavy. Přicházejí sem jak mladí, tak i starší lidi, kterých učaroval tento bezstarostný svět.

Hlavním cílem, za kterým lidé do Las Vegas chodí, je samozřejmě zábava, však když člověk hraje hazardní hry, určitě doufá, že se mu podaří vyhrát a vydělat si nějaké peníze navíc. Las Vegas nabízí obrovské množství různých druhů her a také si tady přijdou na své lidi, kteří chtějí sázet jen pár desítek dolarů, ale i ti, co se rozhodnou riskovat astronomické sumy. Však někdy i tento risk přinese své ovoce v podobě skvělé výhry. Víte, jaká byla vůbec nejvyšší částka, kterou si výherce z Las Vegas odnesl za hraní na hracím automatu?

Nejvyšší jackpot v historii Las Vegas dosáhl hodnoty přesahující neuvěřitelných 39 milionů amerických dolarů a šťastný výherce se z něj mohl těšit v březnu roku 2003. Tehdy 25-letý softvérový inženýr se rozhodl hrát se 100 dolary na automatu Megabucks. Jeho vklad se mu podařilo znásobit téměř 400 000 krát. Tomu se říká opravdu dobrá investice. Tento výherce se rozhodl, že svou identitu nezveřejní a radši zůstane v anonymitě. Není se čemu divit, takový obnos peněz s sebou kromě radosti přináší i spoustu starostí, jako jsou třeba staronoví „přátelé“, co se najednou objeví, nebo množství lidí, kteří si chtějí půjčit.

Už přibližně 13 let se nikomu nepodařilo tento jackpot překonat. Byly zaznamenány i jiné opravdu vysoké výhry na hracích automatech, však suma 39 milionů dolarů zůstává pořád nepřekonaná.

Pokud chcete být tím, kdo tento rekord zlomí, stačí si jenom koupit letenku a zkusit to v jednom z nespočtu kasin ve Vegas. Hodně štěstí!