Nejdražší spa na světě

Pokud hledáte ty nejlepší z luxusních wellness center a lázeňských středisek, nehledejte nic jiného. Luxusní wellness střediska nabízí nejen nekonečné rozmazlování, součástí jejich programů je zároveň péče o vaše zdraví a celkovou kondici. Pobyt v luxusním spa se zaručeně stane jedním z top zážitků ve vašem cestovatelském portfoliu. Při pobytu v luxusním wellness centru vám k dispozici bude lehká a zdravá gastronomie vytvořená světově proslulými kuchaři v místní restauraci. Pokud byste toužili po klidu a soukromí, můžete si dopřát snídani či večeři přímo na pokoji. Pusťte uzdu fantazii a ponořte se do světa relaxace a luxusu. Rádi vám představíme kolekci těch nejdražších spa na světě.

Antara Palace Spa

Spa středisko Antara Palace se umístilo v řecké části Kypru. Bude vám připadat, že jste se ocitli uprostřed dění antického mýtu o bohyni Afroditě. Hlavní budova hotelového komplexu svým vzhledem připomíná antický chrám. Interiéry sálů a zároveň pokojů pro hosty jsou vyzdobeny freskami a pozlacenými prvky. Návštěvníkům je k dispozici široká škála wellness ošetření cílených na zvládání stresu či zažívacích potíži. Přímo ve spa centru si můžete zacvičit jógu nebo se věnovat meditaci. Nechybí samozřejmě ani klasické wellness procedury typu sauny, bazénu, vířivky. Specialitou Antara Palace je infračervená sauna, jež je známá blahodárnými účinky na lidský organismus. Ve chvílích odpočinku si můžete dopřát projížďku na soukromé jachtě v azurových vodách Středozemního moře.

Karkloof Safari Spa

Spa centrum Karkloof se nachází v srdci obrovského pozemku o rozloze 3500 hektarů. Jedná se o největší spa na africkém kontinentu a jeden z nejdražších pětihvězdičkových hotelů na světě. Rozmazlujte se pomocí luxusních wellness balíčků, jež zahrnují detox nebo regulaci tělesné hmotnosti. Na své kondici můžete dále zapracovat na hodině tance s bambusem či thajském boxu. Pobyt v Karkloof spa umožňuje neomezený přístup k vodoléčebným zařízením. Celkově hotelový komplex nabízí 17 luxusních místností na procedury, každá z nich má dechberoucí výhled do nádherné okolní přírody.