Luxusní dárky pro milovnice cestování

Potrpí si vaše drahá polovička na luxusní zboží? Až příště nebudete vědět, jakým dárkem ji překvapit, zkuste se inspirovat naším seznamem luxusních dárků určených speciálně pro dámy, co rády cestují.

* Kalhoty s výšivkou VIX Paula Hermanny. Lehké a vzdušné plážové kalhoty od značky Paula Hermanny jsou elegantním a stylovým doplňkem do šatníku každé moderní ženy. Díky nadčasovému vzhledu jsou ideální na nošení jak přes den tak i večer. Kalhoty jsou vyrobeny ze 1005 hedvábí a jejich vysoký pas lemuje ruční výšivka.

* Pouzdro na hodinky Smythson. Cestování občas bývá náročné. Navíc všichni víme, že s vašimi kufry na letišti zacházejí při nejmenším neohleduplně. Abyste neměli obavy o bezpečí vašich drahých doplňků, pořiďte své partnerce cestovní pouzdro na hodinky od značky Smythson. Červená krabička vyrobená z telecí kůže disponuje úložným prostorem, jež ochrání drahé hodinky před poškozením.

* Cestovní taška Moto Chic. Čím se tato cestovní taška liší od jakéhokoliv jiného zavazadla? Návrh cestovního modelu Moto Chic byl inspirován módní ikonou Lauren Hutton. Kožená taška disponuje funkcí transformer: z kabelky na jedno rameno ji snadno předěláte na prostorný batoh. K dostání je ve třech barevných variantách: černé, bílé a červené. Kterou barvu má vaše partnerka nejraději?

* Cestovní deštník Cabeau. Spousta z nás bere označení cestovní deštník s jistou mírou nadsázky. Neznáme totiž cestovní deštník, který by opravdu fungoval a vydržel déle než pár týdnů. Značka Cabeau však přišla na trh s konceptem Better Umbrella. Tento lepší deštník poskytne ochranu proti dešti, je skladatelný a lehký, nezabere tak moc zavazadlového prostoru. Nehledě na luxusní provedení se dá pořídit za rozumnou cenu.

* Fotoaparát Leica C. Naprostou nutností na cestách je fotoaparát. Sice spousta momentů se dá zachytit mobilem. Pokud však toužíte po kvalitních fotografiích, na řadu přichází legenda mezi fotoaparáty Leica C. Model C má obzvlášť luxusní provedení v syté červené barvě. Technická specifikace je též na úrovni, jak tomu bývá u značky Leica zvykem.